DSC1123CL5-322.2656
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1123CL5-322.2656
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Foi de date: DSC1123CL5-322.2656.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1123CL5-322.2656
Număr parc DSC1123CL5-322.2656 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere MEMS OSCILLATOR, LOW POWER Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 6925 pcs Fișa cu date DSC1123CL5-322.2656.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC1123
Evaluări - ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±10ppm
Frecvență 322.2656MHz descriere detaliata 322.2656MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 32mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 22mA