DSC1123CI5-409.3750
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1123CI5-409.3750 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1123CI5-409.3750
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 409.3750MHZ CMOS SMD
Foi de date: 1.DSC1123CI5-409.3750.pdf2.DSC1123CI5-409.3750.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1123CI5-409.3750
Număr parc DSC1123CI5-409.3750 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 409.3750MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4746 pcs Fișa cu date 1.DSC1123CI5-409.3750.pdf2.DSC1123CI5-409.3750.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC1123
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±10ppm Frecvență 409.375MHz
descriere detaliata 409.375MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 32mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 22mA Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DSC1123CI5-233.2090
DSC1123CI5-233.2090
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: OSC MEMS 233.209MHZ LVDS SMD
In stoc: 42203 pcs
Descarca: DSC1123CI5-233.2090.pdf
RFQ
DSC1123CI5-409.3750T
DSC1123CI5-409.3750T
Descriere: OSC MEMS 409.3750MHZ CMOS SMD