DSC1123CI2-266.5000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1123CI2-266.5000T
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVDS -
Foi de date: DSC1123CI2-266.5000T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1123CI2-266.5000T
Număr parc DSC1123CI2-266.5000T Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVDS - Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 4549 pcs Fișa cu date DSC1123CI2-266.5000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC1123
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-VDFN producție LVDS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±25ppm
Frecvență 266.5MHz descriere detaliata 266.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-VDFN
Curent - aprovizionare (Max) 32mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -