DSC1123CI2-062.5000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1123CI2-062.5000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1123CI2-062.5000
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 62.500MHZ CMOS SMD
Foi de date: 1.DSC1123CI2-062.5000.pdf2.DSC1123CI2-062.5000.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1123CI2-062.5000
Număr parc DSC1123CI2-062.5000 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 62.500MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3002 pcs Fișa cu date 1.DSC1123CI2-062.5000.pdf2.DSC1123CI2-062.5000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC1123
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 62.5MHz
descriere detaliata 62.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 32mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 22mA Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DSC1123CI2-050.0000
DSC1123CI2-050.0000
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: OSC MEMS 50.000MHZ LVDS SMD
In stoc: 5804 pcs
Descarca: DSC1123CI2-050.0000.pdf
RFQ
DSC1123CI2-050.0000T
DSC1123CI2-050.0000T
Descriere: OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD
In stoc: 5150 pcs
Descarca: DSC1123CI2-050.0000T.pdf
RFQ
DSC1123CI2-062.5000T
DSC1123CI2-062.5000T
Descriere: OSC MEMS 62.500MHZ CMOS SMD