DSC1123AI5-322.2656T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1123AI5-322.2656T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1123AI5-322.2656T
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 322.2656MHZ LVDS SMD
Foi de date: 1.DSC1123AI5-322.2656T.pdf2.DSC1123AI5-322.2656T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1123AI5-322.2656T
Număr parc DSC1123AI5-322.2656T Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 322.2656MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6083 pcs Fișa cu date 1.DSC1123AI5-322.2656T.pdf2.DSC1123AI5-322.2656T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie DSC1123
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead Exposed Pad producție LVDS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±10ppm Frecvență 322.2656MHz
descriere detaliata 322.2656MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad Curent - aprovizionare (Max) 32mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 22mA Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DSC1123AI5-322.2656
DSC1123AI5-322.2656
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: OSC MEMS 322.2656MHZ LVDS SMD