DSC1123AI1-125.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1123AI1-125.0000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1123AI1-125.0000
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 125.000MHZ LVDS SMD
Foi de date: 1.DSC1123AI1-125.0000.pdf2.DSC1123AI1-125.0000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSC1123AI1-125.0000
Număr parc DSC1123AI1-125.0000 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 125.000MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 35635 pcs Fișa cu date 1.DSC1123AI1-125.0000.pdf2.DSC1123AI1-125.0000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie DSC1123
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead Exposed Pad producție LVDS
Alte nume 576-4636 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 125MHz descriere detaliata 125MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Curent - aprovizionare (Max) 32mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 22mA