DSC1122NE1-025.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1122NE1-025.0000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1122NE1-025.0000
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 25.000MHZ LVPECL SMD
Foi de date: 1.DSC1122NE1-025.0000.pdf2.DSC1122NE1-025.0000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSC1122NE1-025.0000
Număr parc DSC1122NE1-025.0000 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 25.000MHZ LVPECL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 43789 pcs Fișa cu date 1.DSC1122NE1-025.0000.pdf2.DSC1122NE1-025.0000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie DSC1122
Evaluări - ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Alte nume 576-5023-5
DSC1122NE1-025.0000-ND
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 25MHz descriere detaliata 25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 58mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 22mA
Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DSC1122NE1-156.2500T
DSC1122NE1-156.2500T
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: OSC MEMS 156.25MHZ LVPECL SMD
In stoc: 5637 pcs
Descarca: DSC1122NE1-156.2500T.pdf
RFQ
DSC1122NE1-025.0000T
DSC1122NE1-025.0000T
Descriere: OSC MEMS 25.000MHZ LVPECL SMD