DSC1122CI5-156.2500
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1122CI5-156.2500 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1122CI5-156.2500
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 156.25MHZ LVPECL SMD
Foi de date: 1.DSC1122CI5-156.2500.pdf2.DSC1122CI5-156.2500.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1122CI5-156.2500
Număr parc DSC1122CI5-156.2500 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 156.25MHZ LVPECL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6553 pcs Fișa cu date 1.DSC1122CI5-156.2500.pdf2.DSC1122CI5-156.2500.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC1122
Evaluări - ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±10ppm Frecvență 156.25MHz
descriere detaliata 156.25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 58mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 22mA Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DSC1122CI5-077.0000
DSC1122CI5-077.0000
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: OSC MEMS 77.000MHZ LVPECL SMD
In stoc: 4188 pcs
Descarca: DSC1122CI5-077.0000.pdf
RFQ
Descriere: MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
In stoc: 3858 pcs
Descarca: DSC1122CI5-100.0000.pdf
RFQ
DSC1122CI5-156.2500T
DSC1122CI5-156.2500T
Descriere: OSC MEMS 156.25MHZ LVPECL SMD