DSC1122BE2-050.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1122BE2-050.0000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1122BE2-050.0000
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 50.0000MHZ LVPECL SMD
Foi de date: 1.DSC1122BE2-050.0000.pdf2.DSC1122BE2-050.0000.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1122BE2-050.0000
Număr parc DSC1122BE2-050.0000 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 50.0000MHZ LVPECL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3459 pcs Fișa cu date 1.DSC1122BE2-050.0000.pdf2.DSC1122BE2-050.0000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie DSC1122
Evaluări - ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 50MHz
descriere detaliata 50MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 58mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 22mA Rezonator de bază MEMS