DSC1122AI2-156.2539
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1122AI2-156.2539
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului MEMS OSCILLATOR HIGH PERF SINGLE
Foi de date: DSC1122AI2-156.2539.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1122AI2-156.2539
Număr parc DSC1122AI2-156.2539 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere MEMS OSCILLATOR HIGH PERF SINGLE Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 4959 pcs Fișa cu date DSC1122AI2-156.2539.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie DSC1122
Evaluări - ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead Exposed Pad producție LVPECL
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±25ppm
Frecvență 156.2539MHz descriere detaliata 156.2539MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Curent - aprovizionare (Max) 58mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -