DSC1121DI2-024.5760
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121DI2-024.5760 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1121DI2-024.5760
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 24.5760MHZ CMOS SMD
Foi de date: 1.DSC1121DI2-024.5760.pdf2.DSC1121DI2-024.5760.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1121DI2-024.5760
Număr parc DSC1121DI2-024.5760 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 24.5760MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6260 pcs Fișa cu date 1.DSC1121DI2-024.5760.pdf2.DSC1121DI2-024.5760.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie DSC1121
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 24.576MHz
descriere detaliata 24.576MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 35mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 22mA Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DSC1121DI2-011.0590
DSC1121DI2-011.0590
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: OSC MEMS 11.0590MHZ CMOS SMD
In stoc: 6181 pcs
Descarca: DSC1121DI2-011.0590.pdf
RFQ
Descriere: OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD
In stoc: 6516 pcs
Descarca: DSC1121DI2-027.0000.pdf
RFQ
DSC1121DI2-024.5760T
DSC1121DI2-024.5760T
Descriere: OSC MEMS 24.5760MHZ CMOS SMD