DSC1121CI2-066.6667
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121CI2-066.6667 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1121CI2-066.6667
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 66.6667MHZ CMOS SMD
Foi de date: 1.DSC1121CI2-066.6667.pdf2.DSC1121CI2-066.6667.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
880 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSC1121CI2-066.6667
Număr parc DSC1121CI2-066.6667 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 66.6667MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 119739 pcs Fișa cu date 1.DSC1121CI2-066.6667.pdf2.DSC1121CI2-066.6667.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC1121
Evaluări - ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 66.6667MHz
descriere detaliata 66.6667MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 35mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 22mA Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DSC1121CI2-066.6667T
DSC1121CI2-066.6667T
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: OSC MEMS 66.6667MHZ CMOS SMD