DSC1121CI1-024.0000
Microchip TechnologyMicrochip Technology
DSC1121CI1-024.0000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1121CI1-024.0000
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD
Foi de date: 1.DSC1121CI1-024.0000.pdf2.DSC1121CI1-024.0000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
770 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSC1121CI1-024.0000
Număr parc DSC1121CI1-024.0000 Producător Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 102056 pcs Fișa cu date 1.DSC1121CI1-024.0000.pdf2.DSC1121CI1-024.0000.pdf
Tip MEMS (Silicon) Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Shell Style 2.25 V ~ 3.6 V Serie DSC1121
Starea RoHS Tube Evaluări AEC-Q100
Polarizare 6-SMD, No Lead producție Enable/Disable
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului DSC1121CI1-024.0000
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Frecvența toleranței ±50ppm
Frecvență - ieșire 1 22mA Frecvență 24MHz
Descriere extinsă 24MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.6 V 35mA Enable/Disable Descriere OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD
Curent - aprovizionare (Max) CMOS Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 35mA