DSC1121AM2-040.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121AM2-040.0000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1121AM2-040.0000
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD
Foi de date: 1.DSC1121AM2-040.0000.pdf2.DSC1121AM2-040.0000.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1121AM2-040.0000
Număr parc DSC1121AM2-040.0000 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6501 pcs Fișa cu date 1.DSC1121AM2-040.0000.pdf2.DSC1121AM2-040.0000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie DSC1121
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead Exposed Pad producție CMOS
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 40MHz
descriere detaliata 40MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad Curent - aprovizionare (Max) 35mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 22mA Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DSC1121AM2-033.3330
DSC1121AM2-033.3330
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD
In stoc: 6059 pcs
Descarca: DSC1121AM2-033.3330.pdf
RFQ
DSC1121AM2-066.6660T
DSC1121AM2-066.6660T
Descriere: OSC MEMS 66.6660MHZ CMOS SMD
In stoc: 6930 pcs
Descarca: DSC1121AM2-066.6660T.pdf
RFQ
DSC1121AM2-040.0000T
DSC1121AM2-040.0000T
Descriere: OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD