DSC1121AM2-010.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121AM2-010.0000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1121AM2-010.0000
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD
Foi de date: 1.DSC1121AM2-010.0000.pdf2.DSC1121AM2-010.0000.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1121AM2-010.0000
Număr parc DSC1121AM2-010.0000 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6251 pcs Fișa cu date 1.DSC1121AM2-010.0000.pdf2.DSC1121AM2-010.0000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie DSC1121
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead Exposed Pad producție CMOS
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 10MHz
descriere detaliata 10MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad Curent - aprovizionare (Max) 35mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 22mA Rezonator de bază MEMS