DSC1121AM1-027.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1121AM1-027.0000T
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS
Foi de date: DSC1121AM1-027.0000T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1121AM1-027.0000T
Număr parc DSC1121AM1-027.0000T Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 6710 pcs Fișa cu date DSC1121AM1-027.0000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie DSC1121
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-VDFN Exposed Pad producție CMOS
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 27MHz descriere detaliata 27MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-VDFN Exposed Pad
Curent - aprovizionare (Max) 35mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -