DSC1121AI2-066.6666
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121AI2-066.6666 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1121AI2-066.6666
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 66.6666MHZ CMOS SMD
Foi de date: 1.DSC1121AI2-066.6666.pdf2.DSC1121AI2-066.6666.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1121AI2-066.6666
Număr parc DSC1121AI2-066.6666 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 66.6666MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5127 pcs Fișa cu date 1.DSC1121AI2-066.6666.pdf2.DSC1121AI2-066.6666.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie DSC1121
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead Exposed Pad producție CMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 66.6666MHz
descriere detaliata 66.6666MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad Curent - aprovizionare (Max) 35mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 22mA Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DSC1121AI2-120.0000T
DSC1121AI2-120.0000T
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: OSC MEMS 120.000MHZ CMOS SMD
In stoc: 6774 pcs
Descarca: DSC1121AI2-120.0000T.pdf
RFQ
Descriere: OSC MEMS 125.0000MHZ CMOS SMD
In stoc: 6414 pcs
Descarca: DSC1121AI2-125.0000T.pdf
RFQ
DSC1121AI2-066.6666T
DSC1121AI2-066.6666T
Descriere: OSC MEMS 66.6666MHZ CMOS SMD