DSC1121AI1-025.0000T
Microchip TechnologyMicrochip Technology
DSC1121AI1-025.0000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1121AI1-025.0000T
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD
Foi de date: 1.DSC1121AI1-025.0000T.pdf2.DSC1121AI1-025.0000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSC1121AI1-025.0000T
Număr parc DSC1121AI1-025.0000T Producător Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 99946 pcs Fișa cu date 1.DSC1121AI1-025.0000T.pdf2.DSC1121AI1-025.0000T.pdf
Tip MEMS (Silicon) Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Shell Style 2.25 V ~ 3.6 V Serie DSC1121
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Evaluări AEC-Q100
Polarizare 6-SMD, No Lead, Exposed Pad producție Enable/Disable
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului DSC1121AI1-025.0000T
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Frecvența toleranței ±50ppm
Frecvență - ieșire 1 22mA Frecvență 25MHz
Descriere extinsă 25MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.6 V 35mA Enable/Disable Descriere OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD
Curent - aprovizionare (Max) CMOS Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 35mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DSC1121AI1-025.0000
DSC1121AI1-025.0000
Producători: Microchip Technology
Descriere: OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD