DSC1121AE2-156.2500T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121AE2-156.2500T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1121AE2-156.2500T
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului MEMS OSC 25PPM 6VDFN
Foi de date: 1.DSC1121AE2-156.2500T.pdf2.DSC1121AE2-156.2500T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1121AE2-156.2500T
Număr parc DSC1121AE2-156.2500T Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere MEMS OSC 25PPM 6VDFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6781 pcs Fișa cu date 1.DSC1121AE2-156.2500T.pdf2.DSC1121AE2-156.2500T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie DSC1121
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead Exposed Pad producție CMOS
Alte nume DSC1121AE2156.2500T Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±25ppm
Frecvență 156.25MHz descriere detaliata 156.25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Curent - aprovizionare (Max) 35mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 22mA