DSC1104DI1-156.2500
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1104DI1-156.2500 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1104DI1-156.2500
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD
Foi de date: 1.DSC1104DI1-156.2500.pdf2.DSC1104DI1-156.2500.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1104DI1-156.2500
Număr parc DSC1104DI1-156.2500 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3714 pcs Fișa cu date 1.DSC1104DI1-156.2500.pdf2.DSC1104DI1-156.2500.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie DSC1104
Evaluări - ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție HCSL
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 156.25MHz
descriere detaliata 156.25MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 42mA