DSC1103DI2-400.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1103DI2-400.0000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1103DI2-400.0000T
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 400.000MHZ LVDS SMD
Foi de date: 1.DSC1103DI2-400.0000T.pdf2.DSC1103DI2-400.0000T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1103DI2-400.0000T
Număr parc DSC1103DI2-400.0000T Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 400.000MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3333 pcs Fișa cu date 1.DSC1103DI2-400.0000T.pdf2.DSC1103DI2-400.0000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie DSC1103
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 400MHz
descriere detaliata 400MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 32mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 95µA Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DSC1103DI2-312.5000
DSC1103DI2-312.5000
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: OSC MEMS 312.5MHZ LVDS SMD
In stoc: 37485 pcs
Descarca: DSC1103DI2-312.5000.pdf
RFQ
Descriere: MEMS OSCILLATOR HIGH PERF SINGLE
In stoc: 2891 pcs
Descarca: DSC1103DI5-022.0000.pdf
RFQ
Descriere: OSC MEMS 400.000MHZ LVDS SMD