DSC1103CE1-148.5000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1103CE1-148.5000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1103CE1-148.5000
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 148.5MHZ LVDS SMD
Foi de date: 1.DSC1103CE1-148.5000.pdf2.DSC1103CE1-148.5000.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1103CE1-148.5000
Număr parc DSC1103CE1-148.5000 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 148.5MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3051 pcs Fișa cu date 1.DSC1103CE1-148.5000.pdf2.DSC1103CE1-148.5000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC1103
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 148.5MHz
descriere detaliata 148.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 32mA