DSC1103AL2-147.4560T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1103AL2-147.4560T
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului MEMS OSCILLATOR
Foi de date: DSC1103AL2-147.4560T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1103AL2-147.4560T
Număr parc DSC1103AL2-147.4560T Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere MEMS OSCILLATOR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5501 pcs Fișa cu date DSC1103AL2-147.4560T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie DSC1103
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead Exposed Pad producție LVDS
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 147.456MHz
descriere detaliata 147.456MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Exposed Pad Curent - aprovizionare (Max) 95µA