DSC1102CI1-125.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1102CI1-125.0000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1102CI1-125.0000
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 125.000MHZ LVPECL SMD
Foi de date: 1.DSC1102CI1-125.0000.pdf2.DSC1102CI1-125.0000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
440 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSC1102CI1-125.0000
Număr parc DSC1102CI1-125.0000 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 125.000MHZ LVPECL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 57344 pcs Fișa cu date 1.DSC1102CI1-125.0000.pdf2.DSC1102CI1-125.0000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC1102
Evaluări - ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 125MHz
descriere detaliata 125MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 58mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 95µA Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DSC1102BI5-156.2500T
DSC1102BI5-156.2500T
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: OSC MEMS 156.25MHZ LVPECL SMD