DSC1102AI2-156.2540
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1102AI2-156.2540 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1102AI2-156.2540
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 156.254MHZ LVPECL SMD
Foi de date: 1.DSC1102AI2-156.2540.pdf2.DSC1102AI2-156.2540.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1102AI2-156.2540
Număr parc DSC1102AI2-156.2540 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 156.254MHZ LVPECL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4475 pcs Fișa cu date 1.DSC1102AI2-156.2540.pdf2.DSC1102AI2-156.2540.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie DSC1102
Evaluări - ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 156.254MHz
descriere detaliata 156.254MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 58mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 95µA Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DSC1102AI2-167.3320T
DSC1102AI2-167.3320T
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: MEMS OSCILLATOR
In stoc: 4876 pcs
Descarca: DSC1102AI2-167.3320T.pdf
RFQ
Descriere: MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
In stoc: 6785 pcs
Descarca: DSC1102AI2-156.2500T.pdf
RFQ
DSC1102AI2-156.2540T
DSC1102AI2-156.2540T
Descriere: OSC MEMS 156.254MHZ LVPECL SMD