DSC1101DM5-025.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1101DM5-025.0000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1101DM5-025.0000
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD
Foi de date: 1.DSC1101DM5-025.0000.pdf2.DSC1101DM5-025.0000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
140 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSC1101DM5-025.0000
Număr parc DSC1101DM5-025.0000 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 45740 pcs Fișa cu date 1.DSC1101DM5-025.0000.pdf2.DSC1101DM5-025.0000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie DSC1101
Evaluări - ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±10ppm Frecvență 25MHz
descriere detaliata 25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 35mA