DSC1101DM1-033.3330T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1101DM1-033.3330T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1101DM1-033.3330T
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 33.3330MHZ CMOS SMD
Foi de date: 1.DSC1101DM1-033.3330T.pdf2.DSC1101DM1-033.3330T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSC1101DM1-033.3330T
Număr parc DSC1101DM1-033.3330T Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 33.3330MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 76028 pcs Fișa cu date 1.DSC1101DM1-033.3330T.pdf2.DSC1101DM1-033.3330T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie DSC1101
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție CMOS
Alte nume DSC1101DM1-033.3330T-ND
DSC1101DM1-033.3330TTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Standby (Power Down) Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 33.333MHz descriere detaliata 33.333MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 35mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 95µA