DSC1101DL5-052.8000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1101DL5-052.8000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1101DL5-052.8000
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 52.8000MHZ CMOS SMD
Foi de date: 1.DSC1101DL5-052.8000.pdf2.DSC1101DL5-052.8000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSC1101DL5-052.8000
Număr parc DSC1101DL5-052.8000 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 52.8000MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 44796 pcs Fișa cu date 1.DSC1101DL5-052.8000.pdf2.DSC1101DL5-052.8000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie DSC1101
Evaluări - ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±10ppm Frecvență 52.8MHz
descriere detaliata 52.8MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 35mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 95µA Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DSC1101DL5-052.8000T
DSC1101DL5-052.8000T
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: OSC MEMS 52.800MHZ CMOS SMD