DSC1101CI5-100.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1101CI5-100.0000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1101CI5-100.0000
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului MEMS OSCILLATOR, LOW POWER, LVCM
Foi de date: 1.DSC1101CI5-100.0000.pdf2.DSC1101CI5-100.0000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSC1101CI5-100.0000
Număr parc DSC1101CI5-100.0000 Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 68747 pcs Fișa cu date 1.DSC1101CI5-100.0000.pdf2.DSC1101CI5-100.0000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC1101
Evaluări - ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 100MHz
descriere detaliata 100MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 35mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) - Rezonator de bază MEMS
Punctul de tragere absolut (APR) -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DSC1101CI5-072.0000T
DSC1101CI5-072.0000T
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: OSC MEMS 72.000MHZ CMOS SMD