DSC1101CI2-164.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1101CI2-164.0000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1101CI2-164.0000T
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 164.0000MHZ CMOS SMD
Foi de date: 1.DSC1101CI2-164.0000T.pdf2.DSC1101CI2-164.0000T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1101CI2-164.0000T
Număr parc DSC1101CI2-164.0000T Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 164.0000MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5692 pcs Fișa cu date 1.DSC1101CI2-164.0000T.pdf2.DSC1101CI2-164.0000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC1101
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 164MHz
descriere detaliata 164MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 35mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 95µA Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DSC1101CI2-164.0000
DSC1101CI2-164.0000
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: OSC MEMS 164.0000MHZ CMOS SMD