DSC1101CI2-014.7456
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1101CI2-014.7456 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1101CI2-014.7456
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD
Foi de date: 1.DSC1101CI2-014.7456.pdf2.DSC1101CI2-014.7456.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1101CI2-014.7456
Număr parc DSC1101CI2-014.7456 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2737 pcs Fișa cu date 1.DSC1101CI2-014.7456.pdf2.DSC1101CI2-014.7456.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC1101
Evaluări - ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 14.7456MHz
descriere detaliata 14.7456MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 35mA