DSC1101BE5-024.5760T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1101BE5-024.5760T
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Foi de date: DSC1101BE5-024.5760T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1101BE5-024.5760T
Număr parc DSC1101BE5-024.5760T Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere MEMS OSCILLATOR, LOW POWER Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 6283 pcs Fișa cu date DSC1101BE5-024.5760T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie DSC1101
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Standby (Power Down) Frecvență Stabilitate ±10ppm
Frecvență 24.576MHz descriere detaliata 24.576MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 35mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 95µA