DSC1033CI2-024.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1033CI2-024.0000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1033CI2-024.0000T
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD
Foi de date: DSC1033CI2-024.0000T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1033CI2-024.0000T
Număr parc DSC1033CI2-024.0000T Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6797 pcs Fișa cu date DSC1033CI2-024.0000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC1033
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 24MHz
descriere detaliata 24MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 3mA (Typ)