DSC1018DC0-080.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1018DC0-080.0000T
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului MEMS OSCILLATOR 1.8V
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile DSC1018DC0-080.0000T
Număr parc DSC1018DC0-080.0000T Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere MEMS OSCILLATOR 1.8V Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 2896 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 1.65 V ~ 1.95 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie DSC1018
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Standby (Power Down) Frecvență Stabilitate -
Frecvență 80MHz descriere detaliata 80MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.65 V ~ 1.95 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 4mA (Typ) Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 1µA