DSC1004CL5-016.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1004CL5-016.0000
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului MEMS OSCILLATOR
Foi de date: DSC1004CL5-016.0000.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1004CL5-016.0000
Număr parc DSC1004CL5-016.0000 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere MEMS OSCILLATOR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6110 pcs Fișa cu date DSC1004CL5-016.0000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 3.3 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC1004
Evaluări - ambalare Tube
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±10ppm Frecvență 16MHz
descriere detaliata 16MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 6.2mA