DSC1003DL2-090.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1003DL2-090.0000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1003DL2-090.0000T
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului MEMS OSC LP 25PPM 4VDFN
Foi de date: DSC1003DL2-090.0000T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1003DL2-090.0000T
Număr parc DSC1003DL2-090.0000T Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere MEMS OSC LP 25PPM 4VDFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5597 pcs Fișa cu date DSC1003DL2-090.0000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 ~ 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie DSC1003
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție CMOS
Alte nume DSC1003DL2090.0000T Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Standby (Power Down) Frecvență Stabilitate ±25ppm
Frecvență 90MHz descriere detaliata 90MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 ~ 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 9.6mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 15µA