DSC1003CI5-020.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1003CI5-020.0000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1003CI5-020.0000
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD
Foi de date: DSC1003CI5-020.0000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
880 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSC1003CI5-020.0000
Număr parc DSC1003CI5-020.0000 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 81147 pcs Fișa cu date DSC1003CI5-020.0000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 ~ 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC1003
Evaluări - ambalare Tube
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±10ppm Frecvență 20MHz
descriere detaliata 20MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 ~ 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 6mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 15µA Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DSC1003CI5-020.0000T
DSC1003CI5-020.0000T
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD