DSC1001DL5-016.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001DL5-016.0000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1001DL5-016.0000T
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD
Foi de date: DSC1001DL5-016.0000T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1001DL5-016.0000T
Număr parc DSC1001DL5-016.0000T Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6727 pcs Fișa cu date DSC1001DL5-016.0000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 3.3 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie DSC1001
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±10ppm Frecvență 16MHz
descriere detaliata 16MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 6.3mA