DSC1001DE1-013.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1001DE1-013.0000
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului MEMS OSCILLATOR
Foi de date: DSC1001DE1-013.0000.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1001DE1-013.0000
Număr parc DSC1001DE1-013.0000 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere MEMS OSCILLATOR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2751 pcs Fișa cu date DSC1001DE1-013.0000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 3.3 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie DSC1001
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tube
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 13MHz
descriere detaliata 13MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 6.3mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) - Rezonator de bază MEMS
Punctul de tragere absolut (APR) -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DSC1001DE1-018.1000T
DSC1001DE1-018.1000T
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: OSCILLATOR MEMS 18.1MHZ CMOS SMD
In stoc: 4971 pcs
Descarca: DSC1001DE1-018.1000T.pdf
RFQ
Descriere: OSC MEMS 12.000MHZ CMOS SMD
In stoc: 2958 pcs
Descarca: DSC1001DE1-012.0000T.pdf
RFQ
DSC1001DE1-013.0000T
DSC1001DE1-013.0000T
Descriere: OSC MEMS 13.000MHZ CMOS SMD