DSC1001CL1-001.8432
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001CL1-001.8432 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1001CL1-001.8432
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD
Foi de date: DSC1001CL1-001.8432.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSC1001CL1-001.8432
Număr parc DSC1001CL1-001.8432 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 51640 pcs Fișa cu date DSC1001CL1-001.8432.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 3.3 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC1001
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tube
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție CMOS
Alte nume 576-4618 Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Standby (Power Down) Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 1.8432MHz descriere detaliata 1.8432MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 6.3mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 15µA