DSC1001CI2-028.6363B
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001CI2-028.6363B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1001CI2-028.6363B
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 28.6363MHZ CMOS SMD
Foi de date: DSC1001CI2-028.6363B.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1001CI2-028.6363B
Număr parc DSC1001CI2-028.6363B Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 28.6363MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3799 pcs Fișa cu date DSC1001CI2-028.6363B.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 3.3 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC1001
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 28.6363MHz
descriere detaliata 28.6363MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 7.2mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 15µA Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DSC1001CI2-028.6363
DSC1001CI2-028.6363
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: OSC MEMS 28.6363MHZ CMOS SMD