DSC1001CI2-001.9521T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001CI2-001.9521T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1001CI2-001.9521T
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 1.9521MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: DSC1001CI2-001.9521T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1001CI2-001.9521T
Număr parc DSC1001CI2-001.9521T Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 1.9521MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3936 pcs Fișa cu date DSC1001CI2-001.9521T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.7 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC1001
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 1.9521MHz
descriere detaliata 1.9521MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 6.3mA