DSC1001CI1-014.7456T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001CI1-014.7456T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1001CI1-014.7456T
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD
Foi de date: DSC1001CI1-014.7456T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1001CI1-014.7456T
Număr parc DSC1001CI1-014.7456T Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2892 pcs Fișa cu date DSC1001CI1-014.7456T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 3.3 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC1001
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 14.7456MHz
descriere detaliata 14.7456MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 6.3mA