DSC1001CE1-110.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1001CE1-110.0000T
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Foi de date: DSC1001CE1-110.0000T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1001CE1-110.0000T
Număr parc DSC1001CE1-110.0000T Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere MEMS OSCILLATOR, LOW POWER Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 3567 pcs Fișa cu date DSC1001CE1-110.0000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.7 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC1001
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Standby (Power Down) Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 110MHz descriere detaliata 110MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 10.5mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 15µA