DSC1001BL5-050.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001BL5-050.0000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1001BL5-050.0000
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 50.0000MHZ CMOS SMD
Foi de date: DSC1001BL5-050.0000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
792 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSC1001BL5-050.0000
Număr parc DSC1001BL5-050.0000 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 50.0000MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 65139 pcs Fișa cu date DSC1001BL5-050.0000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.7 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie DSC1001
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tube
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±10ppm Frecvență 50MHz
descriere detaliata 50MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 7.2mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 15µA Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DSC1001BL5-033.3330
DSC1001BL5-033.3330
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: MEMS OSCILLATOR
In stoc: 4884 pcs
Descarca: DSC1001BL5-033.3330.pdf
RFQ
DSC1001BL5-050.0000T
DSC1001BL5-050.0000T
Descriere: OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD