DSC1001BL1-016.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001BL1-016.0000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1001BL1-016.0000
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 16.0000MHZ CMOS SMD
Foi de date: DSC1001BL1-016.0000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
864 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSC1001BL1-016.0000
Număr parc DSC1001BL1-016.0000 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 16.0000MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 79859 pcs Fișa cu date DSC1001BL1-016.0000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.7 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie DSC1001
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tube
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 16MHz
descriere detaliata 16MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 6.3mA