DSC1001BI2-036.8182
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001BI2-036.8182 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1001BI2-036.8182
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 36.8182MHZ CMOS SMD
Foi de date: DSC1001BI2-036.8182.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1001BI2-036.8182
Număr parc DSC1001BI2-036.8182 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 36.8182MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4467 pcs Fișa cu date DSC1001BI2-036.8182.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 3.3 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie DSC1001
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tube
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 36.8182MHz
descriere detaliata 36.8182MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 7.2mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 15µA Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DSC1001BI2-037.1250T
DSC1001BI2-037.1250T
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: OSC MEMS 37.125MHZ CMOS SMD
In stoc: 5000 pcs
Descarca: DSC1001BI2-037.1250T.pdf
RFQ
DSC1001BI2-036.8182T
DSC1001BI2-036.8182T
Descriere: OSC MEMS 36.8182MHZ CMOS SMD