DSC1001AI1-024.5760
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1001AI1-024.5760
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Foi de date: DSC1001AI1-024.5760.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1001AI1-024.5760
Număr parc DSC1001AI1-024.5760 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere MEMS OSCILLATOR, LOW POWER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5215 pcs Fișa cu date DSC1001AI1-024.5760.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 3.3 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie DSC1001
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tube
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead Exposed Pad producție CMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 24.576MHz
descriere detaliata 24.576MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Exposed Pad Curent - aprovizionare (Max) 6.3mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) - Rezonator de bază MEMS
Punctul de tragere absolut (APR) -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DSC1001AI1-025.0000
DSC1001AI1-025.0000
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: MEMS OSCILLATOR, LOW POWER, -40C
In stoc: 66266 pcs
Descarca: DSC1001AI1-025.0000.pdf
RFQ
Descriere: MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
In stoc: 5667 pcs
Descarca: DSC1001AI1-020.0000.pdf
RFQ
DSC1001AI1-024.5760T
DSC1001AI1-024.5760T
Descriere: OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD