ATZB-A24-U0
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATZB-A24-U0
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului RF TXRX MODULE 802.15.4
Foi de date: ATZB-A24-U0.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ATZB-A24-U0
Număr parc ATZB-A24-U0 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere RF TXRX MODULE 802.15.4 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3252 pcs Fișa cu date ATZB-A24-U0.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3 V ~ 3.6 V IC / Partea utilizată AT86RF230
Serie ZigBit™ Interfețe intermediare I²C, JTAG, SPI, UART, USART
Sensibilitate -104dBm RF Familie / Standard 802.15.4
Protocol Zigbee® Putere - Ieșire 20dBm
ambalare Bulk Pachet / Caz PCB Module
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Modulare -
Frecvență 2.4GHz Rata de date 250kbps
Curent - transmiterea 50mA Curent - Primirea 23mA