ATXMEGA32A4U-CNR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATXMEGA32A4U-CNR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 32KB FLASH 49VFBGA
Foi de date: 1.ATXMEGA32A4U-CNR.pdf2.ATXMEGA32A4U-CNR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ATXMEGA32A4U-CNR
Număr parc ATXMEGA32A4U-CNR Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 6244 pcs Fișa cu date 1.ATXMEGA32A4U-CNR.pdf2.ATXMEGA32A4U-CNR.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 49-VFBGA (5x5)
Viteză 32MHz Serie AVR® XMEGA® A4U
Dimensiunea RAM 4K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 49-VFBGA
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare 0°C ~ 105°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 34 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 1K x 8
descriere detaliata AVR AVR® XMEGA® A4U Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 49-VFBGA (5x5) Convertoare de date A/D 12x12b, D/A 2x12b